Top strandresort met luxe en grandeur 8 dagen vanaf € 1.400,- p.p.
- Direct aan een mooi wit zandstrand, dat langzaam afloopt in zee
- Zowel voor koppels als gezinnen een uitstekend vakantie-adres
- Maar liefst 5 zwembaden, waarvan één adults only zwembad
- Fantastisch Spacenter voor tal van schoonheidsbehandelingen
- Uitgebreide kidsclub met kinderbad en activiteiten
- Vlakbij alle bekende hoogtepunten van Abu Dhabi
The St. Regis Saadiyat Island Resort in Abu Dhabi is een top resort, dat direct aan een parelwit zandstrand ligt. In dit luxe strandhotel wordt een mediterrane architectuur met een eigentijds interieurontwerp gecombineerd. De inrichting is licht met een vleugje klasse van weleer, rijk houten meubilair en opvallende verlichting. Kortom, een luxe en comfortabele setting voor zowel koppels als gezinnen.
The St. Regis Saadiyat Island Resort is centraal gelegen. Het Louvre Museum vindt u op slechts 10 minuten, de luchthaven van Abu Dhabi op 20 minuten en de Sheikh Zayed Grand Mosque op 30 minuten. Het hotel grenst aan de fraaie 18-holes golfbaan die ontworpen is door de legendarische golfer Gary Player. Dit luxe resort in Abu Dhabi beschikt over 5 zwembaden, waaronder een adults only zwembad. In de St. Regis Athletic Club staan een hypermoderne fitnessruimte, een juice bar, een 25 meter lang binnenbad, 2 tennisbanen en 2 squashbanen tot uw beschikking. De exclusieve Iridium Spa is het summum op het gebied van wellness. Ondertussen kunnen uw kinderen zich vermaken in de gezellige Sandcastle Club (3-12 jaar). Deze ligt aan het strand, heeft een kinderbad en er worden vele activiteiten verzorgd. Ook aan de innerlijke mens is in The St. Regis Saadiyat Island Resort gedacht met een uitstekende keuken. Recentelijk is hier ook de legendarische Buddha Bar geopend. Drink hier een heerlijke cocktail of geniet van een Aziatisch diner, terwijl een DJ en saxofonist voor een muzikale noot zorgen. De 376 ruime kamers en suites zijn van alle moderne gemakken voorzien. Ook kunt u gebruik maken van de 24-uurs St. Regis Butler Service.
Wij hebben voor u een 8-daagse strandvakantie naar The St. Regis Saadiyat Island Resort in Abu Dhabi samengesteld. Uiteraard kunnen wij uw verblijf geheel aan uw wensen aanpassen. Wij adviseren u graag.
Benieuwd naar onze eigen reiservaringen in Abu Dhabi? Lees dan ook ons reisverslag.
8-daagse strandvakantie
The St. Regis Saadiyat Island Resort Abu Dhabi
Prijsindicatie: vanaf € 1.400,- per persoon
Inclusief
Meet & greet bij aankomst op de luchthaven van Abu Dhabi
Privé-transfers luchthaven Abu Dhabi – hotel v.v.
7 hotelovernachtingen in een Superior Room op basis van logies en ontbijt
GGTO-garantie
Gedetailleerde reisbescheiden, inclusief reisgids, routebeschrijving en tips
Exclusief
Intercontinentale vluchten (deze kunnen wij desgewenst voor u reserveren)
Vervoer van en naar Schiphol (of andere luchthaven van vertrek)
Niet genoemde maaltijden en drankjes
Uitgaven van persoonlijke aard
Reis- en annuleringsverzekering
Eventuele fooien en toeristenbelastingen ter plaatse
Welke faciliteiten biedt The St. Regis Saadiyat Island Resort Abu Dhabi?
- 5 zwembaden, waarvan één alleen voor volwassenen
- 7 restaurants en bars
- Exclusieve Spa
- Uitgebreid sportcenter met fitnessruimte, juice bar, een 25 meter lang binnenbad, 2 tennisbanen en 2 squashbanen (inclusief)
- Kidsclub met kinderbad (3-12 jaar)
- Korting op greenfees en gratis buggyservice naar de golfbaan
Verblijf in een luxe kamer of suite
376 kamers en suites, waar u kunt kiezen uit:
Superior Room (55 m2) – stijlvol ingericht met balkon. Keuze zicht op de golfbaan of Abu Dhabi, deels of frontaal op zee. Max. 3 personen.
St. Regis Sea View Suite (85 m2) – woon-/slaapkamer en schitterend uitzicht op zee. Max. 2 personen.
Astor Sea View Suite (90 m2) – aparte woon- en slaapkamer en fraai balkon met zeezicht. Max. 3 personen.
Ocean Suite (105 m2) – aparte woon- en slaapkamer, eetgedeelte en zeezicht. Max. 3 personen.
Two Bedroom Ocean Suite (170 m2) – gelijk aan Ocean Suite, maar met 2 slaapkamers. Max. 5 personen.
Majestic Suite (207 m2) – op de begane grond met 2 slaapkamers en -badkamers. Groot terras met privé-zwembad. Max. 5 personen.
Royal Suite (2.000 m2) – summum van luxe over 2 verdiepingen met 5 slaap- en badkamers, grote living en ontspanningsruimte. Ruim terras met privé-zwembad. Max. 10 personen.