Exclusief, kindvriendelijk woestijn resort 4 dagen vanaf € 1.250,- p.p.
- Bijzonder fraai hotel dat aandoet als een waar sprookje-uit-1001-nacht
- Uitstekend te combineren met een luxe strandhotel in Dubai of Abu Dhabi
- 'In the middle of nowhere', op 2 uur rijden van Abu Dhabi
- Keuze uit leuke dagelijkse activiteiten voor jong en oud
- Prachtige Spa met een keur aan schoonheidsbehandelingen
- Uiterst kindvriendelijk hotel met een gezellige kidsclub
Het Qasr Al Sarab Desert Resort by Anantara in Abu Dhabi voelt als een waar sprookje midden in de woestijn. Dit luxe desert resort is een oase van rust die duizenden jaren rijke traditie weerspiegelt. Ervaar hier het comfort en de uitmuntende service, waar Arabisch erfgoed samenkomt in de weidsheid van de woestijn.
Het Qasr Al Sarab Desert Resort by Anantara ligt te midden van de torenhoge zandduinen van de Rub Al’Khali – toepasselijk de ‘Empty Quarter’ genoemd. Dit ongerepte landschap, de grootste ononderbroken zandwoestijn ter wereld, bevindt zich op 200 km van de luchthaven van Abu Dhabi. Dit kindvriendelijke hotel in de Abu Dhabi Desert is geschikt voor jong en oud. Dagelijks worden er tal van leuke activiteiten georganiseerd (tegen betaling). Wat dacht u bijvoorbeeld van een ritje per kameel, paard of 4WD, een woestijnwandeling, valkenshow, fake biking, sand boarding en sledding of boogschieten? Voor kinderen is er verder een uitgebreide kidsclub. De schitterende Spa biedt een keur aan schoonheidsbehandelingen. Dineren in het Qasr Al Sarab Desert Resort by Anantara kunt u in een romantische setting in één van de uitstekende restaurants of een privé-locatie midden in de woestijn. Na een lange dag komt u heerlijk tot rust in één van de 206 kamers, suites en villa’s met privé-zwembad die dit luxe resort rijk is. Deze zijn in Arabisch design en met veel kostbaar meubilair ingericht.
Wij hebben voor u een 4-daagse reis naar het Qasr Al Sarab Desert Resort by Anantara in Abu Dhabi samengesteld. Uiteraard kunnen wij uw verblijf geheel aan uw wensen aanpassen. Wij adviseren u graag.
Benieuwd naar onze eigen reiservaringen in Abu Dhabi? Lees dan ook ons reisverslag.
4-daagse woestijnervaring
Qasr al Arab Desert Resort by Anantara Abu Dhabi
Prijsindicatie: vanaf € 1.250,- per persoon
Inclusief
Meet & greet bij aankomst op de luchthaven van Abu Dhabi
Privé-transfers luchthaven Abu Dhabi – hotel v.v.
3 hotelovernachtingen in een Deluxe Room op basis van logies en ontbijt
GGTO-regeling
24/7 support
Uitgebreide reisbescheiden, inclusief reisgids
Exclusief
Intercontinentale vluchten (deze kunnen wij desgewenst voor u reserveren)
Vervoer van en naar Schiphol (of andere luchthaven van vertrek)
Niet genoemde maaltijden en drankjes
Excursies
Uitgaven van persoonlijke aard
Reis- en annuleringsverzekering
Eventuele fooien en toeristenbelastingen ter plaatse
Welke faciliteiten biedt Qasr al Sarab Desert Resort by Anantara Abu Dhabi?
- Zwembad en kinderbad
- 5 restaurants en bars
- Spacenter
- Fitnessruimte
- Kidsclub (3-12 jaar)
- Bibliotheek
- Boetiek
- Diverse activiteiten in de woestijn
- Arabische kookcursus
Verblijf in een luxe kamer of suite
206 kamers en suites, waar u kunt kiezen uit:
Deluxe Room (40-45 m2) – comfortabele kamer met terras en toegang tot de tuin. Max. 2 personen.
Deluxe Balcony Room (40-45 m2) – met balkon. Max. 2 personen.
Deluxe Terrace Room (50 m2) – op de hoeken van het resort, met een groot terras. Max. 2 personen.
One Bedroom Anantara Suite (106 m2) – aparte woon- en slaapkamer en balkon of terras. Kan gecombineerd worden met een Deluxe Room. Max. 3 personen.
Verblijf in een luxe villa
42 villa’s kunt kiezen uit:
One Bedroom Anantara Pool Villa(125 m2) – 1 slaapkamer, groot terras met plunge pool en fraai uitzicht. Max. 3 personen.
Two Bedroom Anantara Family Pool Villa (190 m2) – idem maar met 2 slaapkamers. Max. 4 personen.
Three Bedroom Anantara Family Pool Villa (210 m2) – idem maar met 3 slaapkamer, ruimer terras en privé-zwembad. Max. 6 personen.
Royal Pavilion Villa (150 m2) – op ca. 5 minuten rijden van het hoofdgebouw vindt u deze villa’s met eigen receptie, lounge, fitnessruimte en restaurant. Het summum van luxe met o.a. een aparte woon- en slaapkamer, fraaie badkamer, groot terras met privé-zwembad. Max. 2 personen.